Požičovňa náradia a strojov – Stavarina.sk

Vytvorili sme pre vás nový stavebný inzertný portál, na ktorom my ako prevádzkovateľ poskytujeme jedinečný webový priestor pre vaše ponuky a dopyty, vy inzerujete náradie a stroje. Máme ambíciu zhromaždiť na jednom mieste vaše ponuky a dopyty po stavebnej a dopravnej technike z celého Slovenska 24 hodín denne.

Máte voľný stavebný stroj alebo náradie na prenájom?

Nechajte ich aktívne pracovať a zarábať. Ponúknite ich na www.stavarina.sk.

Pridať inzerát

Zháňate voľný stavebný stroj alebo náradie na prenájom?

Vyberte si z ponúk na www.stavarina.sk. Nenašli ste, čo hľadáte? Zadajte svoj dopyt.

Zobraziť inzerciu

Stavebné spoločnosti často realizujú zákazky mimo svojho sídla. Nemajú k dispozícii vlastnú stavebnú techniku na mieste realizácie. Z dôvodu úspory nákladov nielen na samotnú kúpu stroja, ale aj na logistiku, personál a údržbu je efektívnejšie si stroj požičať v mieste stavby na požadované obdobie.

Či už vlastníte stroje alebo hľadáte požičovňu náradia a strojov ako napr. požičovňa bagrov, nakladačov, malotraktorov stavebnicového vari systému, výťahov, píl na ytong a ďalšiu techniku, či už ako súkromná osoba pre vaše domáce účely, alebo ako stavebná spoločnosť pre  vaše investičné zámery, Stavarina.sk je tu pre vás.

Ak vlastníte akýkoľvek stroj, ktorý práve nevyužívate, zbytočne „stojí“. Vďaka prezentácii vašej ponuky máte príležitosť efektívnejšie využiť vaše voľné strojové kapacity. Máte možnosť ponúknuť stroj formou online inzercie na prenájom, zároveň si výhodne privyrobiť a postupne získať svoju investíciu do stroja späť.

Ak potrebujete zohnať správny stroj, je to niekedy časovo veľmi náročné. Máte možnosť vyhľadať ho efektívne online v aktuálnej databáze voľných strojov od rôznych poskytovateľov z celého Slovenska (či už hľadáte požičovňu náradia v Bratislave alebo v Košiciach, alebo kdekoľvek inde na Slovensku), alebo môžete inzerovať váš záujem o konkrétny stroj.

Stavarina.sk znamená pre klientov časovú a finančnú úsporu nákladov.

Veríme, že Stavarina.sk bude vaším cenným pomocníkom vo svete požičiavania náradia a dopravnej techniky.

Zobraziť ponuku